TÜRKÇE | ENGLISH

 

Kazım'ın Twitter gazı..

H.Volkan Kibaroğlu, 22.11.2009

 

Aslında tahminim bu maç benim gibi diğer birçok Beşiktaş'lının da umrunda değildi.

Beşiktaş'ın şuursuz futbolu ve gol atamama sorunu, çoktan LigTV'yi iptal etmeme sebep olmuştu. Yıldırım Demirören'in istifasını isteyen taraftarların (ki ben de bunlardan birisiyim)  istifaya yönelik tezahüratlarıyla tribünlerin geldiği durum canımızı sıkıyorken, yensek 4 yılın acısı çıkar, ama yenilirsek de belki başkan istifa eder şeklinde ortada bir yaklaşımla maçı beklemekteydik. Maçı nerede izleyeceğimizi bile düşünmemiş, günün akışı içerisinde vakit geçiriyorduk ki, bizi bu uykudan sağolsun Colin Kazım'ın Tweet'leri uyandırdı!

 

Twitter'da maçtan bir iki gün önce, -ona ne oluyorsa- eski mevzuları açıp "8JK" ifadesini kullanan, heyecanla Beşiktaş'ı parçalamayı beklediğini söyleyen Kazım, bizi de gaza getirdi. Bir anda maçı önemsemeye başladık. Ben şahsen en sevdiğim Fenerbahçe'li arkadaşlarımdan birisiyle maçtan sonra telefonlaşmak üzere iddialaştım. Kızımla fotoğraflar çektirerek maç sonunda Facebook'a yüklemek üzere hazırladım.

(http://www.facebook.com/#/photo.php?pid=2886930&id=579718247)

 

Ve tabi Colin_Kazım08 rumuzlu arkadaşı da Twitter'da takip ettiklerim listesine ekledim..

 

Yüksekle muhtemel, Colin Kazım'ın tweet'lerini İbrahim Üzülmez başta olmak üzere, Fink, Ernst ve diğer Beşiktaş'lı futbolcular da görmüşlerdi. (Bir tek sanırım Serdar Özkan Twitter kullanmıyor, haberi yok gibiydi.) Tribünler Kazım'ın üstüne gittikçe Kazım sinirlendi, "ulan o kadar da salladık internette, ben akşam ne yazıcam şimdi Twitter'a diye düşünmeye başladığı dakikalarda da, gündemi değiştirecek bir yöntem bulup, yan hakeme de sallayarak kendini attırdı. (Yardımcı hakemin de, "at hocam küfür ediyor, at, evet at" şeklinde orta hakeme şikayetleri de güzel bir anektottu.) İbrahim Üzlmez, 2 asist ve 1 asiste asist ile maçın yıldızı oldu. Bir de Barcelona maçı hatırlıyorum böyle gözlerimizi yaşarttığı. Fink ise muhteşem golüyle, Şahan'ın meşhur "At Fink'e, at Fink'e.." repliğiyle ortalıkta dolaşmamıza sebep oldu.

 

Velhasıl-ı kelam, bizi gaza getirip, tekrar zafer havasına sokan, Kazım'a çok teşekkürler.

Kendisine Twitter'dan şöyle bir cevap yazdım : @colin_kazim08 Indeed u really deserved this boy. After all ur stupid tweets, 3 eagle paws and a red card is nothing but eventual justice..

 

Neymiş... BJK öyle yazılmaz, Fenerbahçe böyle yazılır : F3N3RBAHÇ3..

 

 Share

 

Bu sitede yer alan tüm görsel ve yazılı materyel kibaroglu.net'e aittir ve her hakkı mahfuzdur. Kopyalanmaları, kısmen veya tamamen alıntılanmaları kanunen cuçtur.

copyright © 2009 ~ kibaroglu.net